Skanska v České Republice
c

Reference

Nasloucháme potřebám svých klientů a snažíme se poskytovat rychlá a flexibilní řešení. Zde si můžete přečíst komentáře některých našich nájemců o realizovaných projektech a spolupráci s naší společností.

PwC, Czech Republic

„Najít vhodné kancelářské prostory není jen o špičkovém technologickém vybavení. Najít ideální prostory je také o nalezení toho pravého partnera, který sdílí stejné hodnoty a chápe, co udržitelnost opravdu znamená. Není to jen o úspoře energie, šetrné budovy musí být ekologicky, společensky a ekonomicky životaschopné”, říká Glen Lonie, Partner, PwC Česká Republika.

GSK Pharmaceuticals

„Nová udržitelná budova je plně v souladu s naší strategií společenské odpovědnosti, která je nedílnou součástí našeho standardu na ochranu životního prostředí. Jsme rádi, že se nám podařilo najít kancelářské prostory, které berou v potaz celou řadu ekologických aspektů.” říká Monika Horníková, CEO GSK Česká Republika.

OMV Česká republika, s.r.o.

Pokud jde o pronájem nových kancelářských prostor, Ľubomír Porubský, vedoucí nákupního oddělení OMV pro Českou republiku a Slovensko, uvedl: „Hledali jsme exkluzivní lokalitu pro naše nové sídlo: požadovali jsme moderní kanceláře umístěné v komornějším okolí, kde by naše firemní identita nejlépe vynikla. Kancelářská budova Vyšehrad Victoria přesně splňuje právě tyto požadavky. Má zajímavou architekturu, ale hlavně se nachází v atraktivní lokalitě s krásným výhledem na Vyšehrad a Hradčany. Přestože je téměř v centru Prahy, je tato budova výborně dostupná, což pro nás bylo dalším důležitým parametrem."

Shell Czech Republic

„S našimi novými prostory jsme velmi spokojení, jsou funkční a efektivní. Důležitým faktorem při výběru Budějovické aleje jako našeho nového sídla v Praze, byl důraz společnosti Skanska na energetickou účinnost a udržitelnost", říká Pavel Senych, Country Chairman, Shell Czech Republic. Společnost Shell Czech Republic se přestěhovala do budovy Budějovická alej ihned po jejím dokončení v červnu 2005.

Anect, a.s.

„Kvůli rychlému růstu naší společnosti jsme potřebovali přesídlit do nových prostor. Hledali jsme reprezentativní prostory, které by našim zaměstnancům poskytly prvotřídní pracovní prostředí. Poloha a lokalita budovy samozřejmě také hrály roli. Potřebovali jsme dobré dopravní spojení na dálnici D1 spojující Prahu s Brnem a Bratislavou, kde máme další dvě kanceláře. Budějovická alej splnila všechna kritéria více než vrchovatě." Ing. Miroslav Řihák, generální ředitel, Anect, a.s.

Mezi naše nájemníky patří také společnosti:

A.T.Kearney, Boehringer Ingelheim, Bristol-Myers Squibb, British Council, CapGemini, Casper Consulting, Chicco, Deloitte CE, EC Harris, Electroworld, Hays International, Humanic, Jysk, Kenvelo, Marks & Spencer, Nissan, PPD, SG Equipment Finance, Spengler Fox, Tacoma Consulting, Team Trackers...

Poslední úprava textu: 10.10.2017