Skanska v České Republice
c

Jak pracujeme

Nakupujeme, navrhujeme, stavíme, řídíme, pronajímáme a prodáváme realitní projekty. Naše mezinárodní síť odborníků na výstavbu nemovitostí, spolu s pevnou finanční pozicí naší společnosti, vytváří všechny předpoklady k uspokojení potřeb zákazníků na všech trzích.

Při každém kroku procesu výstavby pracujeme v úzké spolupráci s budoucími nájemci i obcemi, abychom vytvořili udržitelné projekty, jejichž výstavba, provoz i údržba budou hospodárné.

Při navrhování a výstavbě „zelených" budov vždy uplatňujeme nejnovější odborné znalosti světové úrovně a klademe důraz na úsporu energií a snižování emisí uhlíku. Zvažujeme i přednosti návrhů, které mají sice vyšší počáteční náklady, ale nižší provozní náklady po celou dobu životnosti nemovitosti. Ve fázi plánování porovnáváme všechny vhodné alternativy, abychom určili tu nejefektivnější.

Zkušenosti, znalosti a dovednosti uplatňované při každém projektu, přetrvávají i poté, co je nemovitost předána zákazníkovi. Ve všech aspektech své práce věnujeme velkou pozornost ochraně životního prostředí i prospěchu lidí, obcí a firem.

Poslední úprava textu: 10.10.2017