Skanska v České Republice
c

Administrativní budova Nordica Ostrava má nového nájemce

Tisková zpráva 14.04.2014 10:00 CET

Cestovní agentura Invia.cz, a.s., podepsala smlouvu o pronájmu kancelářských prostor o rozloze 169 m² v administrativní budově Nordica Ostrava, kde začne působit 1. června 2014. Obsazenost budovy tak nyní vzrostla na 86 procent.

Nordica Ostrava

Společnost Invia.cz rozšíří řady stávajících nájemců a obsadí prostory v přízemí budovy. Pro budovu Nordica Ostrava je to již druhý nový nájemce v letošním roce, což dokazuje stálý zájem o tento projekt.

„Po osmi letech působení v centru Ostravy se Invia rozhodla rozrůst v počtu prodejců, a proto jsme začali hledat nový vhodný prostor. Očekáváme, že budova Nordica bude vzhledem ke své lokalitě a snadné dostupnosti pro klienty dobrou adresou pro naše podnikání. Tento obchodní prostor nám umožní lepší marketingovou prezentaci naší značky a služeb,“ říká Kateřina Macečková, Back Office Manager, Invia.

„Jsme velmi rádi, že můžeme do projektu Nordica přivítat dalšího nového nájemce, a přejeme Invii mnoho úspěchů. Kvalita a design společně s moderním technickým řešením budovy zajistí skvělé pracovní prostředí,“ doplňuje Marie Passburg, Prezident, Skanska Property Czech Republic.

Nordica Ostrava, realizovaná společností Skanska Property Czech Republic, je navržena podle skandinávských trendů, které charakterizuje respekt vůči životnímu prostředí a přírodě. Flexibilita podlaží uspokojí nároky velkých mezinárodních nájemců i středních a malých firem. V sedmém patře se nachází jedinečný kancelářský prostor, jehož součástí je otevřená terasa o rozloze 250 m², která nabízí panoramatický výhled na centrum Ostravy a její okolí.