Skanska v České Republice
c

Skanska Reality povede Naďa Ptáčková

Tisková zpráva 15.10.2014 10:00 CET

V pondělí 6. října 2014 byla jmenována nová generální ředitelka společnosti Skanska Reality, kterou se stala Naďa Ptáčková, dosavadní ředitelka Vývoje projektů a Akvizic. Jejími hlavními cíly pro následující období budou zejména aktivní podpora akvizic nových projektů v Praze, ještě větší důraz na proklientský přístup a v souvislosti s tím i další zlepšování nabízeného produktu. Naďu Ptáčkovou jmenoval do pozice Mikael Matts, prezident jednotky pro rezidenční development Střední Evropa (RDE), který měl za řízení Skanska Reality doposud zodpovědnost.

 

"Pevně věřím, že pod vedením Nadi bude Skanska Reality v Čechách i nadále vnímána jako developer, který pečuje nejen o kvalitu nabízeného produktu a perfektní klientský servis, ale také přichází s inovacemi inspirativními i pro ostatní a dbá na hodnoty jako etika, bezpečnost a zelené stavění", řekl Mikael Matts, prezident jednotky RDE.

Naďa Ptáčková působí v top managementu společnosti Skanska Reality již od roku 2004. Mezi její hlavní profesní přednosti patří zkušenosti napříč celým developerským procesem - kromě oddělení Akvizic a Vývoje projektů několik let úspěšně vedla také úseky Marketingu a komunikace, Prodeje a Záručních závazků.

Své pracovní zkušenosti odstartovala v německé HVB Bank (dnešní UniCredit Bank), kde původně pečovala o VIP klientelu a později se zabývala hypotečními úvěry a financováním velkých komerčních a rezidenčních projektů. V průběhu své kariéry absolvovala řadu kurzů a odborných stáží v zahraničí (např. SRN, Anglie, USA).

Skanska Reality (RDCZ) a Skanska Residential Development Poland (RDPL) organizačně spadají pod obchodní jednotku Skanska Residential Development Europe (RDE), jejím prezidentem je Mikael Matts.