Skanska v České Republice
c

Skanska zahájila prodej exkluzivního projektu Čertův vršek

Tisková zpráva 20.11.2018 15:00 CET

39 luxusních domovů nabídne rezidence Čertův vršek z dílny Skanska Reality. Tento komorní projekt vyroste ve vilové čtvrti na jednom z libeňských kopců a nabídne prostorné byty ve vysokém standardu.

Certuv_vrsek

Při plánování projektu nezapomněli tvůrci projektu na moderní udržitelná řešení s cílem šetřit energii i přírodní zdroje. I proto bude tento projekt, jako zatím druhý rezidenční projekt v Česku, využívat systém pro hospodaření s šedou vodou. Projekt dostal název po stejnojmenné ulici, v níž se nachází.

Rezidenční projekt je členěn do šesti sekcí, které mají tři až čtyři nadzemní patra. Uzavřený areál, většinou jen se dvěma byty na každém patře, vytváří jedinečnou atmosféru pohody a bezpečí – ideální prostředí pro každodenní život rodin s dětmi. Rodinnému bydlení nahrává projekt také dispozičně – výrazně v něm převažují byty s dispozicí 3+kk či 4+kk. V nabídce jsou však také dva menší byty s dispozicí 1+kk, vhodné pro singles či jako nové bydlení pro již samostatného člena rodiny, a tři unikátní byty 5+kk o rozloze více než 120 m² rozprostírající se přes celé patro.

„Rezidence Čertův vršek splňuje náročná kritéria na výjimečné bydlení v exkluzivním stylu. Působivé výhledy, velkorysé interiéry, kvalitní materiály a v neposlední řadě i soubor moderních technologií a bezpečnostních prvků. Věřím, že se jedná o ideální kombinaci, která klientovi pomůže vytvořit domov přesně podle jeho představ v klidné libeňské vilové čtvrti,“ říká Barbora Hantonová z odboru komunikace Skanska Reality a.s.

Informace v kostce:

Počet bytů: 39
Dispozice: od 1+kk po 5+kk, o rozloze od 45,7 m² do 171,7 m²
Energetická náročnost: průkaz energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná
Další benefity: solární panely pro ohřev TUV, systém hospodaření s šedými a dešťovými vodami, rekuperace, okna s nízkým parapetem, externí stínění, sprcha pro mytí kol, kočárků či sprchování psů, kolárna s kočárkárnou

Webové stránky projektu: https://reality.skanska.cz/projekty-a-byty/rezidence-certuv-vrsek