Skanska v České Republice

Business Link

logo_main_3

Vaše podnikání si zaslouží prvotřídní prostory, nehledě na jeho velikost. Připojte se k profesionálům a vyzkoušejte si pohodlné a dokonale zařízené pracovní prostředí.

Naše flexibilní kancelářské prostory, které se nacházejí v pěti nejrychleji rostoucích městech v regionu, reagují na potřeby profesionálů, pro které jsou nejdůležitější služby a kvalita práce.

To vše je možné díky kancelářím umístěným v centrech měst, flexibilním podmínkám pronájmu, komplexní podpoře našich týmů, spolupráci s lídry na trhu a otevřenosti potřebám trhu.

Flexibilní podmínky pronájmu

Abychom splnili požadavky moderního podnikatele, nabízíme podmínky pronájmu, které ještě více usnadní plánování rozpočtu vaší společnosti. Uvědomujeme si důležitost flexibility, a proto Vám dáváme možnost volby mezi smlouvou na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou nebo smlouvou na dobu určitou.

Aktuální obsazenost

Komplexní podpora našich týmů

Zajistíme, aby vaše práce byla vždy bezproblémová. To je možné díky početnému týmu zákaznických služeb, které tvoří provozní páteř vašeho projektu. Díky Business Link budete mít dalšího zaměstnance, který vám pomůže zorganizovat schůzku, přijmout hosty, postará se o korespondenci nebo pomůže s tiskárnou.

Vždy v centru města

Business Link najdete vždy v centru , protože víme, že snadné dopravní spojení je důležité pro zaměstnance stejně jako nacházet se v centru dění nejrychleji se měnící části města.

Jedinečný design

Kanceláře Business Link jsou vytvořené ve spolupráci s předními architektonickými studii a umístěné v moderních budovách vytvořených v duchu ekologického povědomí a ergonomie. Pro prostory je typický důraz na detail, komunikují prestiž a jsou vytvářeny s ohledem na svou funkčnost.  

Naše pobočky

Pražské prostory Visionary jsou první zahraniční investicí Business Linku. Budova byla navržena uznávaným architektem Jakubem Ciglerem a nachází se v nejrychleji se měnící části hlavního města České republiky. Stejně jako každý náš projekt, i Visionary poskytuje časově úsporné a pohodlné řešení pro vaši společnost, a to zejména díky zkušenému týmu zákaznického servisu. Certifikáty LEED a WEEL, které budova získala, potvrzují naši starost a péči o životní prostředí. Budova postavená ze vzácných materiálů, doplněná běžeckou dráhou na střeše, je jedinečným prostorem, jehož kvalitu dokládají profesionálové, pro které pracujeme.

Business Link Astoria je nejnovější z našich investic ve Varšavě. Nachází se přímo v centru města v blízkosti nejdůležitějších obchodních míst a dopravních spojení.

Náš kvalitní zákaznický servis  vám umožní, abyste se soustředili na to, co je nejdůležitější – získání času pro vaše podnikání. Interiéry Astorie jsou navrženy v harmonii praktického použití a prestiže, což nám potvrdili i naši zákazníci a jejich týmy. Designovou inspirací pro naši kancelář bylo exkluzivní hotelové lobby v New Yorku.

Business Link High5ive jsou moderní kanceláře, které se nachází v centru města. Díky snadné dostupnosti vám umožní rychlejší a pohodlnější time management. Kvalitní zákaznický servis na trhu, certifikace LEED, světlé prostory plné zeleně využívající přírodní materiály a zákazníci, kteří reprezentují špičkové trendy v podnikání. To vše dohromady tvoří prestiž prostoru, který je perfektně přizpůsoben vám a vaší firmě.

Business Link Maraton je nejnovější lokalitou Business Linku v Poznani. Umístění v centrální části města umožňuje rychlý přístup k podnikání, dopravě a kulturnímu vyžití. Stejně jako každá naše kancelář, i Business Link Maraton zaručuje nejvyšší standard zákaznického servisu založený na zkušeném týmu lidí, jejichž cílem je usnadnit vám co nejvíc vaši práci. Kancelářská budova má certifikát LEED a interiér Maratonu se vyznačuje jednoduchostí a kvalitou díky kombinaci vzácných materiálů a zemitých barev.

Business Link Green2Day je naše nejnovější kancelář ve Vratislavi, která se nachází v intenzivně se měnící a zároveň nejstarší části města. Skvělé dopravní spojení, velký tým zákaznického servisu, pečlivě dotažené interiéry, užitnost a funkční pracovní prostor jsou základem celého projektu, a právě díky tomu Business Link Green2Day reaguje na základní výzvy podnikání.

Více o Business Link