Skanska v České Republice

Parkview by Skanska

web_parkview__35
Flexibilní kancelářské prostory k pronájmu
Prosvětlená budova od světoznámého architektonického studia
ECO prvky s certifikací LEED a WELL
Prestižní lokalita Prahy 4 vedle parku i metra
Nové kanceláře se společnou střešní terasou
Výborná dopravní dostupnost MHD
(metro Pankrác) i autem

 

Zlatý vrch metropole

Po 20 letech se naplnila vize zástavby Pankráce. Budova Parkview je poslední z plánovaných deseti budov, jež dohromady tvoří moderní byznysové centrum metropole na Praze 4.

Přírodě na blízku

Potřebujete po náročné schůzce nabrat síly? Zajděte se z kanceláře odreagovat do městského parku hned přes ulici. Při příchodu od pankráckého metra je budova Parkview nejen symbolickou, ale svým designem a veřejnosti přístupným atriem také faktickou vstupní branou do zelené oázy uprostřed pulzujícího velkoměsta. Nájemcům navíc nabízí výhled do zeleně nejen ze střešní terasy.

Prvotřídní design? Máme jasno!

Nové kanceláře Parkview jsou synonymem pro prosvětlený prostor, protože lidé s dostatkem přirozeného světla jsou nejen v práci spokojenější, ale také spí v průměru o 46 minut déle. Prostorné atrium zdobí relaxační ostrůvek obklopený vzrostlými stromy a unikátní 23 metrový lustr, navržený českým designérem Markem Číhalem. Dohromady vytvoří z Parkview klenot mezi novými kancelářskými prostory na Praze 4.

Nové kanceláře s velkorysou terasou

Chceme, aby se lidem v kancelářské budově Parkview nejen dobře pracovalo, ale mohli zde i příjemně relaxovat. Nad devíti patry s kancelářemi proto čeká na nájemce velká střešní terasa s barem, grilem a venkovním posezením. Vychutnejte si grilované speciality a k nim jako přílohu panoramatický výhled na metropoli z vrcholu Pankráce.

Čistý design, pestrá paleta inovací

Zvnějšku budova Parkview respektuje minimalistické pojetí architektů. Uvnitř však skrývá velké množství inovací a technologií pro maximální využití nových pracovních prostor. Nájemci mají k dispozici na míru vyvinutou mobilní aplikaci, smart parking, inovativní výtahy a mnoho dalšího. Budova získala ekologickou certifikaci LEED Platinum a cílí na prestižní certifikát WELL Gold zabývající se duševní pohodou uživatelů budovy. Nově se také pyšní certifikací WELL Health - Safety rating, zaměřující se na zdraví a bezpečnost uživatelů.

V souladu s přírodou

Ekologická udržitelnost znamená brát v potaz budoucí potřeby. V souladu s touto snahou proto jako Skanska již mnoho let pečlivě dbáme na ekologickou stopu našich nejen kancelářských projektů. Budova Parkview zajišťuje svým nájemcům nejvyšší možnou úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.

Connected by Skanska

Do základů Parkview jsme integrovali digitální platformu Connected by Skanska. Jedná se o nejinovativnější operační systém pro kancelářské budovy, který sjednocuje všechny chytré technologie do jedné. Co je ale nejdůležitější, spojuje lidi na pracovišti.

Platforma zastřešuje vše od systému budov, přes inovativní vybavení pracoviště až po kancelář, která bere ohled na životní prostředí.

Kvalitní pracovní prostředí

Skanska jako jeden z prvních developerů na českém trhu prosazuje, aby nové kancelářské projekty byly šetrné nejen ke svému okolí, ale poskytovaly ty nejlepší podmínky i pro nájemce uvnitř. Jako nájemce můžete očekávat velké množství přirozeného světla, kvalitní vzduchotechniku, nízkoemisní materiály, zázemí pro cyklisty, přístupnou střešní terasu a mnoho dalšího.

Parkview by Skanska_exterior_north_by Tomáš Hejzlar
1 / 12
Parkview by Skanska_exterior_terrace 2_by Tomáš Hejzlar
2 / 12
Parkview by Skanska_chandelier_by Tomáš Hejzlar
3 / 12
Parkview by Skanska_exterior_northwest 2_by Tomáš Hejzlar
4 / 12
Parkview by Skanska_laundry box_by Tomáš Hejzlar
5 / 12
Parkview by Skanska_sunken courtyard_by Tomáš Hejzlar
6 / 12
Parkview by Skanska_towel service_by Tomáš Hejzlar
7 / 12
IMG_3816
8 / 12
IMG_3856
9 / 12
IMG_3970
10 / 12
Parkview by Skanska_entrance 2_by Tomáš Hejzlar
11 / 12
Parkview by Skanska_exterior_entrance evening_by Tomáš Hejzlar
12 / 12

Technologický standard

Kontakt

Asset & Leasing Director

Jana Prokopová

Stáhnout brožuru button.png

Název subjektu: Skanska Epsilon Project Company, s.r.o.
IČO:
 24817597
Spisová značka:
C 1777057 vedená u Městského soudu v Praze
Sídlo:
 Křižíkova 682/34a, Karlín, 186 00 Praha 8