Skanska v České Republice

Kariérní web HR CZ Zkouška

Patříme k největším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení projektu. Stavíme a rekonstruujeme silnice i železniční tratě, realizujeme opravy a stavby mostů a tunelů, budujeme byty, kanceláře i průmyslové stavby. Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

Profesní i osobní rozvoj zaměstnanců je pro nás důležitý a patří mezi globální priority celé skupiny Skanska. Proto máme propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců - od zákonných školení a odborné přípravy přes jazykové vzdělávání, manažerské vzdělávání až po mezinárodní rozvojové talentové programy..

Začít svoji kariéru u nás můžete už zítra.

Absolventi

Právě jsi vyšel školu nebo dokonce ještě studuješ? Víme, že skloubit rozvrh a práci nemusí být jednoduché, děláme však vše pro to, aby u nás mohl najít uplatnění každý a kromě školy a práce mu zbyl ještě dostatek volného času, worklife balance je totiž součástí naší kultury. 

Pokud jsi již absolvent, odstartovat kariéru u nás můžeš na juniorní pozici, kde budeš mít maximální podporu šéfa i celého týmu. 

Volné pracovní pozice

Možnosti pro studenty

  • Letní stáže

  • Zkrácené úvazky

  • Odborné přednášky

  • Exkurze na projektech

  • Diplomové práce

  • Školní praxe

Možnosti pro studenty

Letní stáže

Zkrácené úvazky

Odborné přednášky

Exkurze na projektech

Diplomové práce

Školní praxe ???

Řemeslníci

V našem podnikání jsou lidé znalí řemesla nepostradatelní, a my to víme.

Pokud i ty potřebuješ za svojí prací vidět hmatatelný výsledek, který po tobě zůstane i desítky let, podívej se na kompletní přehled volných pozic a najdi mezi nimi tu svojí. 

Volné pracovní pozice

Experti

Dělá nám radost vzdělávat kolegy a pomáhat jim tak s kariérním postupem. 

Zároveň nás těší poznávat nové již zkušené budoucí kolegy, kteří mohou díky své odbornosti posílit naše týmy. Vítáme znalce nejen stavebních a technických oborů, ale i odborníky z jiných odvětví. 

Volné pracovní pozice

Kontaktujte nás

  • Contact

  • +420 731 122 329

Co děláme jinak?

bezpešnost
1 / 5
rozvoj
2 / 5
plníme
3 / 5
podavame ruku
4 / 5
rebetong
5 / 5

Podívejte se, na kterých projektech s námi můžete spolupracovat!

Nenašli jste, co jste hledali?