Skanska v České Republice

Kariéra

Stavíme udržitelně, digitálně
a s důrazem na bezpečnost.

Více než 135 let jsme jednou z největších stavebních a developerských společností na světě. Působíme na vybraných trzích v Evropě, severských zemích a Spojených státech. Společně s našimi zákazníky a díky odborným znalostem našich zaměstnanců přinášíme inovativní a udržitelná řešení, která umožňují vytvářet zdravé prostředí pro život.
Vše, co děláme, má dopad. Při výstavbě minimalizujeme ekologickou zátěž, využíváme obnovitelných zdrojů a dbáme na bezpečnost. Dlouhodobě také prosazujeme principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině.

Začít svoji kariéru u nás můžete už zítra.

Za všemi našimi aktivitami jsou lidé a na ty jsme opravdu hrdí. Najděte si u nás pracovní příležitost a přesvědčte se.

Absolventi


Právě jsi vyšel školu nebo dokonce ještě studuješ? Víme, že skloubit rozvrh a práci nemusí být jednoduché, děláme však vše pro to, aby u nás mohl najít uplatnění každý a kromě školy a práce mu zbyl ještě dostatek volného času, worklife balance je totiž součástí naší kultury. 

Pokud jsi již absolvent, odstartovat kariéru u nás můžeš na juniorní pozici, kde budeš mít maximální podporu šéfa i celého týmu.

Možnosti pro studenty:

>> Letní stáže
Zkrácené úvazky
Odborné přednášky
Exkurze na projektech

Volné pracovní pozice

Řemeslníci


V našem podnikání jsou lidé znalí řemesla nepostradatelní, a my to víme.

Pokud i vy potřebujete za svojí prací vidět hmatatelný výsledek, který po vás zůstane i desítky let, podívejte se na kompletní přehled volných pozic a najděte mezi nimi tu svojí. 

Volné pracovní pozice

Experti


Dělá nám radost vzdělávat kolegy a pomáhat jim tak s kariérním postupem. 

Zároveň nás těší poznávat nové již zkušené budoucí kolegy, kteří mohou díky své odbornosti posílit naše týmy. Vítáme znalce nejen stavebních a technických oborů, ale i odborníky z jiných odvětví. 

Volné pracovní pozice

Co děláme jinak?

Nepodceňujeme rozvoj našich lidí!

Víme, že vlastní rozvoj stojí nejen čas, ale i peníze. U nás mají zaměstnanci každé dva roky možnost získat sdipendium na studium, školení, kurzy nebo výzkumy.

Nadace Agne Sandberga takto podporuje zaměstnance Skanska již od roku 1953.

Bezpečnost je pro nás prioritou

Vytváření bezpečného pracovního prostředí je cílem nás všech. Na našich projektech se každý den pohybuje tisíce zaměstnanců a subdodavatelů. 

Recyklovaný beton? Rebetong!

Stavební suť jako 100% náhrada přírodního kameniva při výrobě betonu už pro nás není jenom snem.

Na Rebetong jsme náležitě pyšní a těší nás, že jsme se mohli podílet na jeho vývoji. Svoje místo si na našich projektech už našel.

Podáváme ruku!

V pěti zemích, kde Skanska Central Europe působí organizují zaměstnanci Skanska dobrovolnou pomoc tam, kde je to potřeba.

Tato aktivita vychází přímo od našich zaměstnanců. Sami rozhodují, kde pomoci, a sami pomoc organizují. 

Budoucnost, kterou tvoříš i ty