Skanska v České Republice

Kariérní web HR CZ Zkouška

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

list.png- 70 vagónů uhlí

    1500 pracovních míst

budova.png    550 bytových jednotek

železnice.png   27 železničních projektů

silnice.png  147 silničních projekt

Začít svoji kariéru u nás můžete už zítra.

Absolventi

Právě jsi vyšel školu nebo dokonce ještě studuješ? Víme, že skloubit rozvrh a práci nemusí být jednoduché, děláme však vše pro to, aby u nás mohl najít uplatnění každý a kromě školy a práce mu zbyl ještě dostatek volného času, worklife balance je totiž součástí naší kultury. 

Pokud jsi již absolvent, odstartovat kariéru u nás můžeš na juniorní pozici, kde budeš mít maximální podporu šéfa i celého týmu.

Možnosti pro studenty:

Letní stáže
Zkrácené úvazky
Odborné přednášky
Exkurze na projektech

Volné pracovní pozice

Řemeslníci

V našem podnikání jsou lidé znalí řemesla nepostradatelní, a my to víme.

Pokud i vy potřebujete za svojí prací vidět hmatatelný výsledek, který po vás zůstane i desítky let, podívejte se na kompletní přehled volných pozic a najděte mezi nimi tu svojí. 

Volné pracovní pozice

Experti

Dělá nám radost vzdělávat kolegy a pomáhat jim tak s kariérním postupem. 

Zároveň nás těší poznávat nové již zkušené budoucí kolegy, kteří mohou díky své odbornosti posílit naše týmy. Vítáme znalce nejen stavebních a technických oborů, ale i odborníky z jiných odvětví. 

Volné pracovní pozice

Co děláme jinak?

Nepodceňujeme rozvoj našich lidí!

Víme, že vlastní rozvoj stojí nejen čas, ale i peníze. U nás mají zaměstnanci každé dva roky možnost získat sdipendium na studium, školení, kurzy nebo výzkumy.

Nadace Agne Sandberga takto podporuje zaměstnance Skanska již od roku 1953.

Bezpečnost je pro nás prioritou

Vytváření bezpečného pracovního prostředí je cílem nás všech. Na našich projektech se každý den pohybuje tisíce zaměstnanců a subdodavatelů. 

Recyklovaný beton? Rebetong!

Stavební suť jako 100% náhrada přírodního kameniva při výrobě betonu už pro nás není jenom snem.

Na Rebetong jsme náležitě pyšní a těší nás, že jsme se mohli podílet na jeho vývoji. Svoje místo si na našich projektech už našel.

Plníme přání!

Strom splněných přání pomáhá dělat Vánoce veselejší i tam, kam Ježíšek běžně nechodí. 

Děti z Diakonie nám každý rok kreslí svoje přání a my jsme moc rádi, že jim je můžeme plnit. 

Podívejte se na naše projekty

Budoucnost, kterou tvoříš i ty

Nenašli jste, co jste hledali?

Dejte nám vědět!
Contact
+420 731 122 329