Skanska v České Republice

Kariérní web HR CZ Zkouška

Patříme k největším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení projektu. Stavíme a rekonstruujeme silnice i železniční tratě, realizujeme opravy a stavby mostů a tunelů, budujeme byty, kanceláře i průmyslové stavby. Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

Profesní i osobní rozvoj zaměstnanců je pro nás důležitý a patří mezi globální priority celé skupiny Skanska. Proto máme propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců - od zákonných školení a odborné přípravy přes jazykové vzdělávání, manažerské vzdělávání až po mezinárodní rozvojové talentové programy..

Začít svoji kariéru u nás můžeš už zítra.

Podívej se, koho nyní hledáme!

Absolventi

Právě jsi vyšel školu nebo dokonce ještě studuješ? Víme, že skloubit rozvrh a práci nemusí být jednoduché, děláme však vše pro to, aby u nás mohl najít uplatnění každý a kromě školy a práce mu zbyl ještě dostatek volného času, worklife balance je totiž součástí naší kultury. 

Studentům nabízíme spolupráci na zkrácené úvazky nebo dohody a každé léto otevíráme dvouměsíční letní stáže.  

Pokud jsi již absolvent, odstartovat kariéru u nás můžeš na juniorní pozici, kde budeš mít maximální podporu šéfa i celého týmu. 

Řemeslníci

V našem podnikání jsou lidé znalí řemesla nepostradatelní, a my to víme.

Pokud i ty potřebuješ za svojí prací vidět hmatatelný výsledek, který po tobě zůstane i desítky let, podívej se na kompletní přehled volných pozic a najdi mezi nimi tu svojí. 

Experti

Dělá nám radost vzdělávat kolegy a pomáhat jim tak s kariérním postupem. 

Zároveň nás těší poznávat nové již zkušené budoucí kolegy, kteří mohou díky své odbornosti posílit naše týmy. Vítáme znalce nejen stavebních a technických oborů, ale i odborníky z jiných odvětví. 

Aktuální nabídka volných pozic

loading
Jobs

Podívejte se, na kterých projektech s námi můžete spolupracovat!

Podívejte se, na kterých projektech s námi můžete spolupracovat!
D1 úsek 12 - 25_09_2020 - letecké foto 04_HD
1 / 4
Visionary_green roof_by Tomas Hejzlar
2 / 4
Visionary_playground
3 / 4
Visionary_running track and green roof 3_by Tomas Hejzlar
4 / 4

Co děláme jinak?

Recyklovaný beton? Rebetong!

Stavební suť jako 100% náhrada přírodního kameniva při výrobě betonu už pro nás není jenom snem. 

Na Rebetong jsme náležitě pyšní a těší nás, že jsme se mohli podílet na jeho vývoji. Svoje místo si na našich projektech už našel.  

Podáváme pomocnou ruku!

Podáváme pomocnou ruku tam, kde je to potřeba. Dne volna na dobrovolnickou činnost využívají každoročně stovky kolegů. V letošním roce jsme pomohli mimo jiné Sluňákovu, mateřskému centru Hojdana a mateřské školce v Přerově. 

 

Nepodceňujeme rozvoj našich lidí!

Víme, že vlastní rozvoj stojí nejen čas, ale i peníze. U nás mají zaměstnanci každé dva roky možnost získat stipendium na studium, školení, kurzy nebo výzkumy. Nadace Agne Sandberga takto podporuje zaměstnance Skanska již od roku 1953. 

Plníme přání!

Strom splněných přání pomáhá dělat Vánoce veselejší i tam, kam Ježíšek běžně nechodí. Děti z Diakonie nám každý rok kreslí svoje přání a my jsme moc rádi, že jim je můžeme plnit. V loňském roce se nám tak podařilo nadělit bambilion dárečků. 

Bezpečnost je pro nás prioritou

Vytváření bezpečného pracovního prostředí je cílem nás všech. Na našich projektech se každý pohybuje XXX zaměstnanců a subdodavatelů.   

Benefity pro zaměstnance

Stravenky

25 dní dovolené a 2 dny sick days

Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 

Home office 

Multisport 

Zaměstnanecký akciový program

1 / 3
2 / 3
3 / 3

Kontaktujte nás

  • Contact

  • +420 731 122 329

Test test

You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.
Multiple or single choice
0 10