Skanska v České Republice
c

Skanska Reality a.s.

Skanska Reality a.s. se stala od 1. ledna 2014 samostatnou společností spadající přímo pod mateřskou společnost Skanska AB se sídlem ve Švédsku. Na českém trhu představuje jednoho z největších developerů a za dobu svého působení vytvořila téměř 8 000 nových domovů, v nichž žije přibližně 21 000 lidí, tedy zhruba stejně jako je obyvatel města Kutná Hora.

Skanska Home Center, Corso Court, Praha 8 – Karlín

Mnohaleté zkušenosti na českém i zahraničním trhu nás naučily vycházet z potřeb našich klientů, pro které stavíme bezpečné moderní domy splňující nejvyšší požadavky na kvalitu. Jsme profesionálové a věříme své práci, i proto jsme schopni nabídnout nadstandardní servis týkající se například hypotečních úvěrů a prodloužené záruční lhůty. Zásadní témata pro nás jsou environmentální politika a společenská odpovědnost. V souvislosti s nimi dbáme na to, aby všechny naše projekty vznikaly v souladu s okolím, ve kterém vznikají. Naše společnost je průkopníkem v oblasti občanské odpovědnosti a spolupráce s veřejností při vytváření nových rezidenčních areálů.

Navštivte nás ve Skanska Home Center v budově Corso Court v pražském Karlíně, kde si z široké nabídky projektů můžete i vy vybrat svůj budoucí domov.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Naše internetové stránky.