Skanska v České Republice
c

Skanska Central Europe (SCE)

Jsme stavební a developerská skupina působící v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku a tvoříme součást světového koncernu Skanska se sídlem ve Švédsku.

Zahrada Corso Court

Zabýváme se výstavbou dopravní infrastruktury, veřejných zařízení a inženýrských sítí, vyrábíme vlastní produkty a zajišťujeme si zdroje pro výstavbu. Administrativní, výrobní a obchodní prostory zajišťujeme od developmentu až po facility management. V oblasti rezidenčního developmentu se zaměřujeme na budovy šetrné ke svému okolí i lidem, kteří je obývají.

Obchodní jednotku Skanska Cental Europe tvoří celkem pět divizí: Pozemní stavitelství CZ, Inženýrské stavitelství CZ, Slovensko, Pozemní stavitelství PL a Inženýrské stavitelství PL

Společensky odpovědná firma

Jsme jedním z předních dodavatelů stavebních prací  v České republice a na Slovensku, jsme inkluzívní a společensky odpovědná společnost, naším mottem je: Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít. Stavíme, modernizujeme a udržujeme infrastrukturu v naší zemi. Na základě skandinávské tradice klademe důraz na „zelené" inovační a progresivní technologie.

Společnost Skanska působí na celém světě a je doma na vybraných domácích trzích v Evropě a v USA, je kótována na stockholmské burze cenných papírů a má sídlo ve švédském hlavním městě.

Aktivní role ve společnosti

Na všech našich trzích máme dobrou pozici k tomu, abychom dodávali udržitelná řešení, která zákazníci a společnosti potřebují. Chceme hrát aktivní roli při rozvoji celé společnosti, spolupracovat se zákazníky, politickou elitou a dalšími zainteresovanými stranami, abychom dále zlepšovali standardy v oblasti bezpečnosti na stavbách, ekologie, etiky a diverzity a inkluze.

Naším cílem u všech projektů je mít takřka nulový dopad na životní prostředí na paletě Deep Green™. Ve všech našich provozech v České republice odebíráme výhradně „zelenou energii."

Poslední úprava textu: 10.10.2017