Skanska v České Republice
c

Spolupráce se školami

Ve Skanska víme, že dobrá práce za námi zůstane jen tehdy, když budeme zaměstnávat špičkové odborníky. A víme také, že sami můžeme udělat hodně proto, abyste se takovými odborníky stali – například intenzivně spolupracovat se školami.

Dumper Komatsu HD 405-7 v lomu Klecany

V rámci této spolupráce jsme pro vás připravili několik možností, jak rozšířit teoretické a praktické znalosti. Pokud některou z těchto cest využijete, díky nabytým zkušenostem se po škole hladce zapojíte do procesů v pracovním týmu svého nového zaměstnavatele. A překvapíte ho, protože místo nejistého absolventa nastoupí zkušený odborník.

Přijďte k nám na stáž

Nevíte, jakým směrem se po studiích vydat? Přijďte k nám na stáž. Na vlastní kůži zažijete, jak to chodí ve velké nadnárodní firmě. Teoretické znalosti ze školy si ověříte v praxi a získáte další odborné zkušenosti. Svou profesi si vlastně vyzkoušíte nanečisto. Tak neváhejte, sebelepší teoretická příprava praxi nenahradí, protože – jak známo – zkušenost je nepřenosná.

Summer Trainee program – skvělá letní brigáda

Studentům vysokých škol nabízíme placenou letní stáž. V rámci letní brigády můžete samozřejmě třeba točit zmrzlinu, ale vašemu „sívíčku“ bude mnohem víc slušet odborná stáž u významného developera. Navíc vás na dva dny pozveme do pražského sídla Skanska v karlínském Corso Court. Program bude bohatý!

Pracujete na diplomce? Pomůžeme vám

Diplomku za vás nenapíšeme, ale budeme vám při tom pomáhat. Nabízíme vám odborné konzultace a také se s vámi podělíme o důležitá data a informace z praxe. Spolupráce na diplomové práci je rozhodně dobrou cestou, jak poznat prostředí v naší společnosti ještě před ukončením studií. Obě strany si přijdou na své – vy získáte zkušenosti a znalosti z praxe a my zase nové nápady, které obohatí naše zavedené postupy.

Zorganizujeme pro vás exkurzi na stavbě

Sedět v lavicích a poslouchat výklad o tom, jak to vypadá na stavbě, je nuda. A přitom navštívit nějakou stavbu osobně je velmi snadné. Se společností Skanska rozhodně. Pokud máte zájem o exkurzi v místě, kde se rodí některý z našich projektů, nová dálnice nebo třeba most, dejte dohromady partu minimálně deseti spolužáků a my pro vás prohlídku připravíme.

Chceme, abyste pracovali ve Skanska

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, existují dvě možné cesty. Můžete buď přímo reagovat na některou z pracovních nabídek, které uveřejňujeme na našich internetových stránkách, nebo nám poslat svůj životopis spolu s kontaktními údaji. Jakmile se v nabídce objeví pozice, o kterou máte zájem, ozveme se vám.

Poslední úprava textu: 10.10.2017