Nacházíte se zde

Skanska in Czech Republic

Na těchto stránkách najdete informace o působení společnosti Skanska v České republice.

Tyto stránky jsou také dostupné v

Zavřít

Tisková zpráva
5.9.2017 15:00 CET

Skanska Reality nabízí druhou etapu projektu Port Karolína. Po dvou měsících prodeje zbývá necelá třetina bytů.

Skanska Reality, developerská část skupiny Skanska, na začátku července oficiálně zahájila prodej druhé etapy karlínského multifázového projektu nazvaného Port Karolína, který se nachází na břehu řeky Vltavy. V až osmipodlažním bytovém domě je naplánováno celkem 168 bytů, 18 ateliérů, 6 obchodních jednotek nepotravinářského charakteru a velkorysá prosklená třípodlažní kavárna. V návaznosti na svou zelenou strategii se Skanska Reality rozhodla nechat prověřit budovu této etapy nezávislou třetí stranou a cílí na certifikát BREEAM s tříhvězdičkovým hodnocením Very Good.

Nabízené byty jsou ve velikostech od 1+kk po 5+kk, podlahová plocha se pohybuje v rozmezí od 33 m2 do 159 m2. Většina bytů nabídne novým majitelům komfort lodžie či terasy. Na střeše osmého podlaží bude rezidentům k dispozici společná terasa o rozloze 72 m2, ze které se otevře výhled na atraktivní část Prahy – přes Holešovice, Troju až na Pražský hrad. Náročné klienty potěší Meeting point (centrum služeb) s denním provozem, jehož realizace se uskuteční již v rámci první etapy.

„Stejně jako v předchozí etapě, i zde mohu potvrdit enormní zájem. Za pouhé dva měsíce od spuštění prodeje máme v nabídce necelou třetinu bytů,“ uvedla Naďa Ptáčková, generální ředitelka Skanska Reality. “Prodej následující etapy proto plánujeme již na jaře příštího roku,“ doplnila závěrem.

Nezanedbatelným benefitem projektu v blízkosti cyklostezky je společná
sprcha pro mytí kol, kočárků či sprchování psů, umístěná v suterénu domu. Stavba je navržena s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená například důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní dřevěná francouzská okna s trojskly.

Základní údaje:

Název stavby: Port Karolína, 2. etapa

Lokalita: Praha 8 – Karlín

Developer: Skanska Reality a.s.
Prodejce: Skanska Home Center

Počet bytových jednotek: 168 bytů + 18 ateliérů
Průkaz energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná.

Ke stažení