Nacházíte se zde

Skanska in Czech Republic

Na těchto stránkách najdete informace o působení společnosti Skanska v České republice.

Tyto stránky jsou také dostupné v

Zavřít

Spolupráce se školami

Ve Skanska nám záleží na vašem vzdělání. Věříme, že spolupráce škol a společností může být přínosem pro obě strany.

Naši vizi setrvat na pozici lídra trhu a zaujmout vedoucí postavení v oblasti ekologické výstavby lze naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili několik možností, jak rozšířit své teoretické a praktické znalosti.

Stáže
Ještě nevíte, kterým směrem se po studiích vydat? Umožníme vám ověřit si teoretické znalosti ze školy v praxi a získat již v průběhu studia nezanedbatelné odborné zkušenosti. U nás si vyzkoušíte profesi tak trochu nanečisto. Vaše budoucnost záleží jenom na vás.

Summer Trainee program
Tento program je určen pro studenty vysokých škol. Jde o placenou letní stáž, která je zpestřena dvoudenní návštěvou našeho pražského Skanska sídla s bohatým programem.

Spolupráce na diplomové práci
Můžeme vám nabídnout odborné konzultace a podělit se vámi o důležitá data a informace z praxe. Diplomovou práci za vás rozhodně nenapíšeme, ale budeme se snažit vám při psaní pomáhat. Spolupráce na diplomové práci je dobrým způsobem, jak poznat prostředí v naší společnosti ještě před ukončením studií. Získejte zkušenosti a znalosti z praxe a na oplátku nám poskytněte nové nápady a přístupy.

Exkurze na stavbách
Pokud nechcete sedět jenom v lavicích a slyšet o tom, jak taková stavba vypadá, není nic lehčího, než se na nějakou stavbu přijít podívat. Pokud máte zájem o exkurzi na stavbě, sežeňte minimálně dalších devět spolužáků a my pro vaši skupinku připravíme optimální návrh návštěvy.

Volné pozice ve Skanska
Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, existují dva způsoby, jak postupovat. Můžete buď přímo reagovat na volnou pozici uveřejněnou na našich internetových stránkách, nebo zaslat váš životopis spolu s kontaktními údaji, pokud pozice, o kterou máte zájem, není v současnosti nabízená. 

Kontaktujte nás na jo...@skanska.cz

Těšíme se.