Nacházíte se zde

Skanska in Czech Republic

Na těchto stránkách najdete informace o působení společnosti Skanska v České republice.

Tyto stránky jsou také dostupné v

Zavřít

Naše hodnoty

Naše nově formulované hodnoty vyjadřují, chrání a prohlubují kulturu společnosti. Vyjadřují kdo jsme, jak se chováme a v co věříme.

Záleží nám na životě

Pracujeme pouze bezpečně, anebo vůbec. Všímáme si všech nebezpečných situací. Pečujeme o zdraví, dbáme na životní prostředí a zasazujeme se o zelená řešení. Naše provozy řídíme ekologickým způsobem. Chováme se odpovědně vůči budoucím generacím.

Jednáme eticky a transparentně

Podnikáme čestně a transparentně. Řídíme se naším Etickým kodexem a nikdy neakceptujeme „zkratky". Rozvíjíme pracovní prostředí, kde každý může otevřeně vyjádřit svůj názor.

Buďme lepší - společně

Chceme se zlepšovat ve všem, co děláme. Jsme společnost, která se neustále učí a sdílí své odborné znalosti. Jsme hrdí na naši kvalitu a inovace. Společně se zákazníky a partnery vytváříme týmy v duchu Jedna Skanska. Využíváme rozmanitost (diverzitu) k tomu, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. Rozvíjíme kulturu, která je vstřícná, kde jsme vůči sobě otevření a féroví, navzájem si důvěřujeme a prokazujeme si úctu.

Jsme tu pro naše zákazníky

Pomáháme našim zákazníkům, aby byli úspěšní ve svém podnikání. Snažíme se porozumět jejich potřebám a potřebám jejich klientů. Jsme tu proto, abychom jim pomohli proměnit jejich vize ve skutečnost.