Nacházíte se zde

Skanska in Czech Republic

Na těchto stránkách najdete informace o působení společnosti Skanska v České republice.

Tyto stránky jsou také dostupné v

Zavřít

Vzdělávání a rozvoj

Vzdělávání a rozvoj

Profesní i osobní rozvoj zaměstnanců je pro nás důležitý a patří mezi globální priority celé skupiny Skanska. Proto máme propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců - od zákonných školení a odborné přípravy, přes jazykové vzdělávání, manažerské vzdělávání až po mezinárodní rozvojové programy pro talenty.

Skanska Unlimited logo                 

 

 

Skanska Unlimited

Je globální program, v rámci kterého mají zaměstnanci každoročně možnost absolvovat v některé ze zahraničních obchodních jednotek pracovní stáž v rozsahu až 6 měsíců. Program tak nabízí možnost poznat nové kulturní a pracovní prostředí a sdílet zkušenosti s kolegy v jiných zemích.

 Skanska Strech logo

 

 

Skanska Stretch

Rozvojový program pro talentované zaměstnance, který je zaměřený na posílení manažerských dovedností a odborných znalostí s cílem připravit vybrané zaměstnance pro vyšší manažerské role v prostředí globální skupiny Skanska.

 

 

 

Skanska Akademie

Je jedním z lokálních vzdělávacích programů, jehož cílem je podpořit naše obchodníky v regionech v jejich úspěšnosti získávat nové zakázky. Má především podpořit jejich rozvoj v oblasti obchodních dovedností, řízení změny a leadershipu.